Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

‘Dinamik bir Türkiye için çalışıyoruz’

Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Cem Yıldırım, üreten, canlı ve dinamik bir Türkiye için çalıştıklarını söyledi.

‘Dinamik bir Türkiye için çalışıyoruz’
1.03.2022 - 12:41
Haber Merkezi

Muhasebecilerin kamu maliyesine ve ülke ekonomisinin gelişimine önemli katkılar sunduğunun altını çizen Yıldırım, “Sorunların çözümü konusunda büyük bir özveri gösteriyoruz” dedi. 1-7 Mart, Muhasebe Haftası etkinlikleri kapsamında  Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyeleri Atatürk Anıtına çelenk bıraktı. 

Törende konuşan Oda Başkanı Cem Yıldırım muhasebeci ve mali müşavirlerin haklı taleplerini her ortamda dile getirmeyi sürdüreceklerini vurguladı. 
Yıldırım üreten, canlı ve dinamik bir Türkiye için çalıştıklarının altını çizerek “Ekonominin kaydını tutan ve mali danışmanlık yapan, memleketin her köşesinde hizmet sunan, Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler üreten, canlı ve dinamik bir Türkiye için çalışmaktadır. Kaliteli hizmet sunarak, işletmelerimizin gelişimine katkı vererek, güvenilir işletme danışmanlığı vizyonumuzla ülkemize ve işletmelerimize hizmet vermekteyiz” diye konuştu. 

Sorunların çözümü noktasında ciddi bir özveri gösterdiklerini belirten Yıldırım şöyle devam etti: “Odamız ve Genel Merkezimiz TÜRMOB; kamu yararına, sürekli yüksek kalitede hizmet sağlayan standartlarla, muhasebe ve denetim mesleğinin dünyadaki gelişmelere paralel olarak ilerletilmesi ve geliştirilmesi için çalışmaktadır. Ayrıca stajyerlerimizin ve meslek mensuplarımızın eğitimi ve mesleğin uygulanmasına yönelik üzerine düşen sorunların çözümü konusunda büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

Tüm kurum ve kuruluşlarımızla karşılıklı anlayış ve iş birliği içerisinde yürüteceğimiz çalışmalarda elde edeceğimiz her başarı bilinmelidir ki ülke ekonomimizin kalkınmasına ve gelişmesine koyulmuş bir tuğla olacaktır. Mesleğimizin ülkemize kattığı değerin gururu ile tüm meslektaşlarımın, stajyerlerimizin ve çalışan emekçilerimizin Muhasebe Haftasını kutluyor, güzel bir gelecek diliyorum.”


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.