Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Alayıldız: Hayallerimize İnanıyoruz

Düzce Olimpik Anneler Kooperatifi Halk Bank Üreten Kadınlar Yarışması finalisti olarak ödül gecesine davet edildi. Kooperatif Başkanı Nermin Alayıldız Hayallerine ve hikayelerine inandıklarını belirterek “Amacımız sporu ve sporcuyu desteklemek” dedi.

Alayıldız: Hayallerimize İnanıyoruz
28.02.2022 - 19:22
Güncelleme 28.02.2022 - 19:24
Özel Haber

2022 yılı Halk Bank Üreten Kadınlar Yarışmasında Kooperatifçilik kategorisin de Düzce 1.si olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günün de yapılacak 1., 2. ve 3.’nün belirleneceği büyük ödül gecesine  davet edilen Düzce Olimpik Anneler Kooperatifi güzel bir başarıya imza attı.

Hayalleri Makarna Fabrikası Kurmak olan Olimpik Anneler her gün hedeflerine daha çok yaklaşıyor. Kooperatif Kurucu Başkanı Nermin Alayıldız hikayelerine ve hayallerine çok inandıklarını belirterek “Biz bunu bir yarış olarak görmüyoruz. Olimpik Anneler Kooperatifi Dünya’ya örnek olacak bir oluşumdur. Sadece neler yapabileceğimizin farkında olup kadınları ve çocuklarımızı daha çok sporun içinde tutabilme çabası içinde olmalıyız. Biz sadece üretmiyoruz, sporu, sporcuları desteklemek için harika bir çalışma metodu yürütüyoruz. Biz hikayemize ve hayallerimize inanıyoruz. Bu inancımızın bir gün bize o güzel oluşumları kurabilmiş olmanın gururunu yaşatacağını biliyoruz” dedi.

Alayıldız, oluşuma destek veren herkese teşekkür etti.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.