Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Temel Siyaset Eğitimi Aldılar

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce örgütü parti binasında hafta sonu yoğun bir eğitim programı gerçekleştirdi.

Temel Siyaset Eğitimi Aldılar
28.02.2022 - 15:10
Haber Merkezi

İl başkanlığı binasında 2 gün süren parti içi eğitimlerde uzman eğitimciler Düzce’ye gelerek üyelere ÜTSE (Temel Siyaset Eğitimi) verdiler. Eğitmenler Gamze Munzur, Simge Cansu Akkaya, Buket Ataç, Çağlar Kırıcı ve Arzu Çakıcı üyelere ilk gün Cumhuriyet Halk Partisi tarihi, tüzüğü, parti programı, sosyal demokrasi, halkla ilişkiler iletişim ve sosyal proje tasarımı derslerinin yer aldığı bir eğitim düzenlediler.

İl ve İlçe birimlerine gönüllü olarak eğitim almak için başvuru yapan üyelere eğitimin 2.gününde iletişimin temel öğeleri, seçmenle iletişimin nasıl olması gerektiği, iletişimde dikkat edilmesi gerekenler ve beden dili kullanımı gibi konularda eğitim 24,25,26. Dönem CHP Mersin Milletvekili ve parti içi eğitim sorumlusu Prof.Dr.Aytuğ Atıcı tarafından verildi.

İkinci günün sonunda ise katılımcılar çevrelerinde gördükleri bir problem hakkında sosyal proje tasarlayıp, tasarladıkları projeyi bir ay içinde hayata geçirecekler. Parti okuluna iletilen projenin ardından kendilerine eğitim katılım belgeleri takdim edilecek.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar