Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Pilot Üretim Kısa Zamanda Başlayacak

İYİ Parti İl Teşkilatı, Düzceli üreticilerin ürünlerini satış garantisi altında üretmelerini sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda oluşturulan 'sözleşmeli tarım' uygulaması ile  üreticiler ve Bolu Belediyesi yetkilileri bir araya getirildi. Pilot üretimin, belirlenen ürünler ve üreticiler ile kısa zaman içerisinde başlayacağı belirtildi. 

Pilot Üretim Kısa Zamanda Başlayacak
25.02.2022 - 14:05
Haber Merkezi

İl Başkanı Yunus Özay Er’in koordinasyonunda üreticilerin ve projenin Düzce’deki organizasyonu için görev alacak olan parti yetkililerinin katıldığı, üretim ve satış şartlarının bizzat yerinde görülüp değerlendirildiği bir çalışma yapıldı.  

İyi Parti Düzce Teşkilatları adına konu ile alakalı açıklama yapan Aslıhan Akbal Tüysüz “Teşkilat olarak uzun üredir üzerinde çalıştığımız, şehrin iktisadi kalkınması ve gelirin Düzce halkının tabanına yayılması adına çok önemsediğimiz bu projemizde bugün önemli bir adım daha attık.

Kısa zamanda üretim aşamasına pilot üreticiler ile geçmeyi planladığımız bu projemizin kente örnek olması ve üreticilerin de alım garantili sözleşmeli tarım modeli ile stratejik önemde olan tarımsal üretimde ülke ekonomisine katkı sunmalarını amaçlıyoruz. Kötü hava koşullarına rağmen bize saha çalışmamızda eşlik eden Bolu Belediyesi yetkililerine başta İlknur Hanım olmak üzere çok teşekkür ediyoruz. Biz çalışacağız Düzceli Üreticimiz kazanacak. Düzceli üretici kazandıkça Türkiye kazanacak" dedi. 

Pilot üretimin belirlenen ürünler ve üreticiler ile kısa zaman içerisinde başlamasının planlandığı ve üreticilere bu projenin aktarılmaya devam edildiği vurgulandı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.