Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Taşımacı Esnafı Basın Mensupları İle Buluştu

Çalışan gazeteciler günü sebebi ile Düzce'de taşımacı esnafı basın mensupları ile buluşarak, Düzce'de sorun ve sıkıntılar ile ilgili hem bilgilendirmelerde bulundu hem de gazetecilerin gününü kutladı. 

Taşımacı Esnafı Basın Mensupları İle Buluştu
14.01.2022 - 12:51
İHA

Düzce'de teker üzerinde esnaflık yapanların temsilcileri gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi. Gazetecilerin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen programa Düzce Galericiler Derneği Başkanı Özgür Erdemir, Galericiler sitesi Başkanı Murat Geçici ve İsmail Duran, Minibüscüler Odası Başkanı Bülent Özbakır, Şöförler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz ve Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz katılım sağladı.

Toplantı da açılış konuşmasını gerçekleştiren Düzce Şöförler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, şoförlerin sorun ve sıkıntılarını son gelen akaryakıt zamları ile Pazartesi gününden itibaren yeni tarifler ile taksicilerin çalışacağını, şöför esnafının sıkıntılarını ve Düzce Ulaşım'da yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Daha sonra konuşan Galericiler Derneği Başkanı Özgür Erdemir basın mensuplarının gününü kutlarken, her zaman basın mensupları ile bir arada olmaktan mutlu olduklarını belirtti. Daha sonra söz alan Düzce Galericiler Sitesi Başkanı Murat Geçici, eski sanayi sitesinde yapılması planlanan kentsel dönüşüm ve yeni siteler ile ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Son olarak söz alan Düzce Minibüscüler odası Başkanı Bülent Özbakır ise fabrika, okul ve turizmde vatandaşları taşımaya devam ettiklerini kendilerini henüz fiyat çalışması yapmadan bir çok kuruluş yeni yıl ile birlikte zam yaptıklarını minübüsçüler olarak her zaman halkın yanında olduklarını dile getirdi. Toplantıda Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz basın mensupları ile tek tek görüşerek gazeteciler günlerini kutladı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar