Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"Düzcemizin Güzide Markası"

Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği Başkanı Erhan Alemdar ve Başkan Yardımcısı Fatih Türk 42. kuruluş yıl dönümümüzü kutlayarak, nice yıllar temennisinde bulundular. Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği Başkanı Erhan Alemdar , Damla Gazetesinin Düzce’nin markası olduğunu belirterek “ Düzce’mizde böyle güzide bir yerel medyamızın var oluşundan hepimizin müteşekkiriz. Gazetelerimize sahip çıkmalıyız. Başarılar diliyoruz” dedi.  

"Düzcemizin Güzide Markası"
13.01.2022 - 13:57
Güncelleme 13.01.2022 - 13:58
Haber Merkezi

“GAZETELERİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ”

Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği Başkanı Erhan Alemdar ve Başkan Yardımcısı Fatih Türk gazetemizin 42.yıldönümü nedeniyle Asu Beşer Karpuz’u ziyaret etti. 

Görevi kamuoyunu bilgilendirmek olan  basının  çok önemli bir yere sahip olduğuna dikkat çeken Erhan Alemdar “Düzce’mizde böyle güzide bir yerel medyamızın var oluşundan hepimizin müteşekkiriz. Çünkü gazeteler, medya, sosyal mecralar toplumların bilgi almasında, bilgi edinmesinde toplumlara herhangi bir alanda ulaşılması noktasında çok kritik bir yere sahip. Medyamızın ve Düzce’mizin güzide markası olan Damla Gazetemizin bu yıl dönümünde Genç İmam Hatipliler Derneği olarak bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmek istedik. 

Bizler burada gazetemize, medyamıza, basınımıza sahip çıkarsak doğru haber almada, iletişimde ve bilgide kontak kurup sağlıklı bilgi edinmiş oluruz ve bağlarımızı güçlendiririz. Ayrıca gazetelerimize sahip çıkarak, onlara abone olarak varlıklarını daim etmiş oluruz. Bu noktada buradayız ve yarın da iyi günde ve kötü günde yanındayız. Damla gazetesinin nice başarılara ve nice güzel işlere sahip olmasını temenni ediyorum ” ifadelerinde bulundu.
  

 Asu Beşer Karpuz’da Erhan Alemdar ve Fatih Türk’e nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.