Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kırım Türklerinden Damla’ya Kutlama

Dernek Başkanı Burhan Tutkun Damla Gazetesi’nin yaşantısında çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtirken, Kurucu Başkan Osman Kesen de ilkeli ve tarafsız bakış açısı için Damla ekibine teşekkür etti.

Kırım Türklerinden Damla’ya Kutlama
12.01.2022 - 10:16
Güncelleme 12.01.2022 - 10:17
Özel Haber

Ziyarette Dernek Başkanı Burhan Tutkun, kurucu Başkan Osman Kesen, Yönetim Kurulu üyeleri Abdullah Özbulad, Kemal Genç, Şafak Kesen, İrfan Karasu ve Nuray büyük ile Basın Sözcüsü Nuri Çetin hazır bulundu.

Başkan Burhan Tutkun Damla’nın yaşamında çok önemli bir yere sahip olduğunu dile getirerek “Düzce Damla Gazetesi benim yaşantımda çok önemli bir yere sahip. Rahmetli Ali Beşer çok iyi dostumdu. Bana yazma zevkini ve hevesini o aşıladı. Ben yazar değilim. Ancak gönlümün meyvelerini suluyorum. Bana bu fırsatı veren Asu hanım ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Kurucu Başkan Osman Kesen ise basının varlığının şehirde yaşam kalitesini arttırdığının altını çizerek “Damla Gazetesi iyi ki var. Ali Beşer çok önemli bir gazeteci idi. Bu önemli görevi kızına devretti. Kızı bu bayrağı en güzel şekilde taşıyor. Tarafsız ve ilkeli tutumu için kendisine çok teşekkür ederiz. Bizim etkinliklerimize de gazetesinde yer veriyor. Ali Beşer beyi rahmetle anıyoruz. Basın Düzce’de yaşam kalitesini arttırır. Çünkü basın olmazsa insanlar bilgi sahibi olamaz ve aydınlanamaz. Basın gördüğü eksikleri gerekli mercilere iletir. Güzel hizmetlerinden dolayı Asu hanım başta olmak üzere gazete çalışanlarına nice 42 yıllar ve başarılar dilerim” diye konuştu.

Ziyarette Dernek tarafından Gazetemiz Sahibi Asu Beşer Karpuz’a madalya ve üzerinde Kırım haritasının bulunduğu plaket hediye edildi. Ayrıca 10 Ocak Gazeteciler gününü kutladılar.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar