Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Nice Kırk Yıllar Temennisi

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ercan Öztürk 42. Kuruluş yıl dönümümüz nedeniyle Gazetemiz sahibi Asu Beşer Karpuz’u ziyaret etti. Ziyarette Yılmaz ve Öztürk, Damla’nın ilkeli ve tarafsız yayıncılık hayatına nice kırk yıllar devam etmesini diledi.

Nice Kırk Yıllar Temennisi
7.01.2022 - 10:27
Güncelleme 7.01.2022 - 10:29
Özel Haber

İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz Asu Beşer Karpuz’a Damla Gazetesi’nin Düzce’ye verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek “Damla Gazetesinin 42. Kuruluş yılı dolayısıyla Asu hanımı ziyaret ettik. Düzemize vermiş olduğu destekten dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. İnşallah nice 42. Yıllarda, güzel günlerde buluşmak dileğiyle” dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ercan Öztürk ise Damla’nın doğru ve tarafsız habercilik anlayışı ile örnek olduğunun altını çizerek “Damla Gazetesi’nin 42. Yılını tebrik ediyorum. 40 yıldır tarafsız bir şekilde Düzcelilerin haber alma ihtiyacını gideriyor. Doğru ve ilkeli haberciliğin nice 40 yıllar devam etmesini temenni ediyoruz” diye konuştu.

Ziyaret pasta kesimi ile sona erdi. Haber: Ela Yılmaz


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.