Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce’de Uyum Örneği

Kurumlararası işbirliğinin en güzel örneğinin yaşandığı Düzce’ de,  uyum içinde çalışan il müdürleri sorumlu oldukları alanlarla ilgili faaliyetlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor.

Düzce’de Uyum Örneği
1.01.2022 - 16:31
Güncelleme 3.01.2022 - 10:21
Haber Merkezi

  Düzce Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Düzce Çalışma ve  İş Kur Müdürü Ferhat Acar,  Düzce Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Necmi Köroğlu gazetemizi ziyaret etti.   9 Ocak 2022’de gazetemizin kuruluşunun 42. yıldönümü dolayısıyla erken bir ziyaret yapan İl Müdürleri  Yılmaz, Acar ve Köroğlu başarılarla dolu nice yıllar temennisinde bulundular.

 Ziyarette Gazetemiz Sahibi Asu Beşer Karpuz ile görüşen İl Müdürleri Düzce’de gerçekleştirilen hizmetler ile değerlendirmeler yapıldı.   Sağlık, çalışma hayatı, iş dünyası  ve sosyal güvenliğin temsilcileri Düzce’de yeni yılda hizmetlerin aynı azim ve kararlılıkla devam edeceğini dikkat çektiler. Görev alanları içindeki sigortalı, işveren, emekli, hak sahibi ve genel sağlık sigortası gibi işlemlerin yürütüldüğünü hatırlatan Necmi Köroğlu, sosyal güvenlik Kurumunun borçlular için bir fırsat olan yapılandırmaların önemine dikkat çekti.

Düzce Çalışma ve  İş Kur İl Müdürü Ferhat Acar, yeni yılda kurum tarafından sağlanacak yeni imkanların takip edilmesi gerektiğini belirti. İş Kur’un hizmetleri , kurslar ve programları ile istihdama önemli katkıda bulunduğunu kaydeden Acar, teşviklerin özel sektör ve iş verenler için önemli bir motivasyon kaynağı olduğunu belirtti. Düzce İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ise sağlıkta  sürdürülebilirliğin önemine dikkat çekti.

Düzce’de sağlık alanında ilklerin yaşandığını belirterek yeni yılda yeni hedefleri doğrultusunda çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar