Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

3 Ton Hamsi Dağıtılacak

Düzce Trabzonsporlular Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından bu yıl 2.si düzenlenecek olan Hamsi Festivalinde 3 ton hamsi ikram edilecek. Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu’da festivale onur konuğu olarak davet edilecek. 

3 Ton Hamsi Dağıtılacak
29.12.2021 - 11:42
Güncelleme 29.12.2021 - 12:30
Haber Merkezi

13-16 Ocak 2022 tarihleri arasında Krempark AVM arkasındaki açık alanda yapılacak olan Hamsi Festivali ile ilgili basın ile bir araya gelen Düzce Trabzonsporlular Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri tüm Düzcelileri festivale davet etti. 
 

3 TON HAMSİ İKRAM EDİLECEK
 

Pandemi nedeniyle 2019 2020 yıllarında festivalin gerçekleştirilemediğini söyleyen Dernek Başkanı Mustafa Bilgin katılımcılara 3 ton hamsi ikram edeceklerini belirterek “Düzce Trabzonsporlular Kültür ve Dayanışma Derneği olarak hamsi festivalinin ilk kez 2018 yılında gerçekleştirmiştik. Pandemi nedeniyle 2 yıl ara verdiğimiz festivali bu yıl farklı etkinliklerle 13 – 16 Ocak 2022 tarihleri arasında Kermpark AVM’nin arkasındaki açık alanda yapacağız. Festival kapsamında Düzceli vatandaşlarımıza 3 ton temizlenmiş hamsi ikram edeceğiz. Hamsi ikramlarımız sadece Cumartesi ve Pazar günleri olacak” dedi. 
 

AĞAOĞLU DAVET EDİLECEK
 

Bilgin Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nu festivale onur konuğu olarak davet edeceklerini belirterek “Festival alanımızda yöresel ürünler, kıyafetler satışa sunulacak. Karadenizli sanatçılarımız müzik ziyafeti verecek. Festivalimizin sponsoru yok. Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile önümüzdeki günlerde görüşmede bulunacağım. Kendilerinin onur konuğumuz olması için teklifte bulunacağım. Tüm Düzceli vatandaşlarımızı festivalimize bekliyoruz” diye konuştu.

 


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar