Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Üretim ve Sevkiyatta Aksama Olmayacak

Dün akşam saatlerinde Doğanlı köyünde bulunan Kelebek Mobilya’ya ait fabrikada yangın çıktı. Kısa sürede söndürülen yangın sonrası Kelebek Mobilya tarafından konuyla ilgili bir açıklama yayınlandı. Açıklamada üretim, sevkiyat ve planlamada herhangi bir aksama olmayacağı kaydedildi. 

Üretim ve Sevkiyatta Aksama Olmayacak
27.12.2021 - 11:10
Güncelleme 27.12.2021 - 11:11
Haber Merkezi

Kelebek Mobilya’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 
Düzce'de bulunan üretim tesisimizde dün gece saat 22:00 sıralarında kumaş deposunda henüz kaynağı belirlenemeyen bir nedenle yangın meydana gelmiştir. İtfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi ile yangın kontrol altına alınmış olup, herhangi bir can kaybı veya yaralanma olmamıştır.

Çalışanlarımızın ve itfaiye ekiplerinin özverili çabalarıyla çok geçmeden yangın söndürüldüğünden dolayı üretim, sevkiyat ve planlamada herhangi bir aksama olmayacaktır. Basında yer alan abartılı haberlerden dolayı konuyla ilgili tedirginlik yaşanmasına gerek olmadığını bildirir tüm ailemize geçmiş olsun dileklerimizi sunarız


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar