Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Çocuklar Üşümesin Diye Kampanya

Düzce Umut Gönüllüleri Derneği ihtiyaç sahibi çocuk ve yetişkinler için kampanya başlattı. İki ayrı paketin oluşturulduğu kampanya destek olmak isteyenler için çağrıda bulunuldu. 

Çocuklar Üşümesin Diye Kampanya
20.12.2021 - 12:53
Haber Merkezi

Dernek yönetiminden yapılan açıklamada kış aylarının gelmesi ile birlikte ihtiyaç sahibi çocukların unutulmadığı belirtilerek “Soğuğun iyice hissedildiği bu günlerde çocukları unutmadık. Bot, mont, atkı, bere ve çoraptan oluşan kış paketleri hayırseverlerin desteği ile hazırlanıyor. Paketimiz 250 TL. Bu hayra vesile olmak isteyenleri desteğe davet ediyoruz” denildi.

Yetişkinler için de bir kampanya düzenlendiği kaydedilerek “Ayrıca zor şartlarda yaşayan yetişkin bireyler için de mont, atkı, bere ve eldivenden oluşan bir kış paketi hazırladık. Paketimiz 400 TL. 05375271171 nolu telefondan kampanyamıza destek vermek isteyenler bize ulaşabilirler” şeklinde açıklama yapıldı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar