Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Projeyle Değerli Anılar Biriktirecekler

Şükran Öney Anaokulu tarafından başlatılan “Her şeyinle Yanımda Kal” projesi kapsamında minik öğrenciler ebeveynleri ile kaliteli zaman geçirecek. Teknoloji bağımlılığından uzak kalacak. 

Projeyle Değerli Anılar Biriktirecekler
20.12.2021 - 11:28
Güncelleme 20.12.2021 - 11:31
Haber Merkezi

Şükran Öney Anaokulu’nda “Her şeyinle Yanımda Kal” projesine start verildi. Proje kapsamında öğrenciler anne ve babaları ile eğlenceli fiziksel aktiviteler yapacak. Proje çocukların duygusal ve sosyal gelişimine katkı sağlayacak.

Okul Rehber Öğretmeni Dilek Şengül öğrencilerin aileleri ile kaliteli zaman geçirmesini ve değerli anılar biriktirmesini amaçladıklarını belirterek “Projemizin amacı Aile içerisinde etkili ve verimli zaman geçirme süresini arttırmak, dijital çağ olan günümüzde ortak bir sorun haline gelen teknolojik aletlerin kontrolsüz ve uzun süreli kullanımını sınırlandırmaktadır. 

Çocuklarımızın anne - baba iletişimini arttırarak kaliteli vakit geçirmelerini sağlamaktır.

Projemiz ile aktivitelere dayalı anne saati ve yine aktivitelere dayalı baba saati ve Rehberlik Servisimizce belirlenen eğlenceli fiziksel aktivitelere dayalı etkinliklerin Aile içerisinde yapılıp uygulanmasını kapsamaktadır. Projemiz her ay yayınlanan aylık etkinlik bülteni ile 2021-2022 eğitim öğretim yılını kapsayarak çocuklarımızın bu en güzel yaşlarından itibaren aileleriyle birlikte anı heybesine değerli paylaşımlar katmasına olanak sağlayacaktır. 

Projemiz tüm öğrencilerimiz ve velilerimiz tarafından ilgiyle karşılanmıştır. Anaokulumuzda başladığımız bu proje de diğer yürüttüğümüz projeler gibi çocuklarımızın bilişsel, duygusal ve sosyal gelişiminde oldukça önemli bir yere sahiptir” dedi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.