Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

‘Ankara’ya bir vekil göndereceğiz’

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl ve Merkez İlçe örgütü Düzce Kafkas Kültür ve Abhaz Kültür Dernekleri ile bir araya geldi. İl Başkanı Semih Cemşit ilk seçimde Ankara’ya bir vekil göndereceklerini söyledi. 

‘Ankara’ya bir vekil göndereceğiz’
10.12.2021 - 18:18
Haber Merkezi
1

İlk olarak Düzce Kafkas Kültür Derneğini ziyaret eden heyet, başkan Murat Seyok ve yönetimi tarafından ağırlandı. Samimi bir sohbet havasında geçen buluşmada, dernek üyelerinden Düzce’deki okullarda ana dilde eğitimin yaygınlaşması önerisi gelirken, yerel bazda yaşanan gelişmeler de ele alındı.

Ardından Düzce Abhaz Kültür Derneği ile bir araya gelen CHP yönetici ve üyeleri, yaklaşan olası erken seçimde ülkenin menfaati doğrultusunda herkesin elinden geleni yapması gerektiğinin altını çizdi.

Partide yaşanan son gelişmeler ve faaliyetler hakkında da dernek üyelerini bilgilendiren il başkanı Semih Cemşit, kendileri ile koordineli şekilde hareket etmek istediğini aktardı. “Bizim için Kafkas dernekleri çok kıymetli” diyen Cemşit “Hep beraber şehrimizin geleceğini koruma altına almalıyız” şeklinde açıklama yaptı.

“Düzce CHP’den vekil çıkarmak size nasip olacak gibi görünüyor” yorumunu yapan Abhaz Derneği üyelerine söz veren Cemşit, “İlk seçimde Ankara’da CHP Düzce’nin vekilini göreceksiniz” ifadelerini kullandı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Abhaz Beyi
    Abhaz Beyi
    10.12.2021 21:28

    CHP İl Yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür edeceğiz. Ankara'ya vekil gönderme Semih Başkana nasip olacak..

Resmi İlanlar