Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CAMİ ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatı ile Cumayeri Merkez camii çehresinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

CAMİ ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
21.11.2023 - 14:21
Haber Merkezi

Uzun yıllar kullanışsız şekilde duran Cumayeri Merkez camii çehresi, vatandaşların talepleri üzere Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatı ile yenilenme sürecine girdi.
Çevre düzenlenmesi için başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Koloğlu birim amirlerinden bilgi aldı.

Cumayeri halkının istek ve taleplerini dinleyen Koloğlu “İlçemiz Merkez Caminin çehresini vatandaşlarımızın talebi üzerine yenileme kararı aldık. Merkez camii etrafından ciddi bir çalışma başlatarak bugün beton dökme aşamasına kadar geldik.

Uzun yıllar elverişsiz şekilde olan merkez cammi çehresini en kısa  sürede tamamlamak için ekiplerimiz özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Düzenleme ve yenileme çalışmaları çerçevesinde çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı vatandaşlarımızdan sabırlı olmalarını diliyorum” dedi.

Haber: Ç.Özkurt


Editör: Ç.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar