Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

OFFROAD FESTİVALİNDE ŞAMPİYON BELLİ OLDU

Düzce’de 29. Çilimli Off Road Festivalinde Tulpars Offroad takımının rüzgarı esti. Softroadoutdoor desteğiyle yarışan Tulpars Arama Kurtarma Offroad ekibi iki araçla katıldıkları yarışların hız etabında birinci diğer etaplarda 3. oldular.

OFFROAD FESTİVALİNDE ŞAMPİYON BELLİ OLDU
3.05.2023 - 14:42
Haber Merkezi

Düzce Safari Offroad Kulübü (DÜSOFF) tarafından organize edilen 29. Çilimli Offroad Festivaline Tulpars Offroad ekibi 2 araç 4 sporcu ile katılım sağladı. Cherokee aracın pilotu Emrah Kayacan ve Ko-Pilotu Efekan Şahin hız yarışında birinci olurken Land ile yarışan aracın pilotu Volkan Ürün ve Ko-Pilotu Hüseyin Özdemir arazi etabında üçüncü olarak yarışları başarıyla tamamladılar.

Tulpars Arama Kurtarma Ekibi, Kahramanmaraş Merkezli Depremlerde hasar gören illerden Hatay’da Arama Kurtarma çalışmalarıyla ön plana çıkmış, insanüstü mücadele eden kuruluşlardan biri olarak adından söz ettirmişti. Tulpars, Offroad meraklılarıyla da eğlenceli etkinliklerde bir araya gelerek farkındalık oluşturuyor, gençleri bu spora yönlendirme çalışmalarını sürdürüyor.

Tulpars Arama Kurtarma bünyesinde ayrıca Basketbol ve Futbol Kulüpleri de bulunuyor.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar