Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DOĞANIN TADINI DÜZCE'DE ÇIKARTIN

Seyahat alışkanlıklarının değişmeye başlamasıyla birlikte bungalovlara olan talep arttı. Düzce’de Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren toplamda 29 bungalov bulunuyor.

DOĞANIN TADINI DÜZCE'DE ÇIKARTIN
4.05.2023 - 12:26
Özel Haber

2023 verileri ilkbahar için bungalov otel satışlarının 2022 yılı aynı döneme göre 4 kat arttığını gösteriyor. Şehir hayatının yoğunluğuna ufak bir ara vermek isteyen seyahat severler tatil yapacakları dönemlerde doğa içindeki tesislere yönelmeye başladı. Bu yönelimin bir sonucu olarak da bungalovlar tercih ediliyor.

Düzce’de, Akçakoca, Samandere ve Aydınpınar’da Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren işletmelerin 29 bungalov evi mevcut. Her odanın iki yatak kapasiteli olduğu değerlendirildiğinde toplamda 48 kişi bungalovlarda ağırlanabiliyor. 

Doğal güzellikleri, temiz havası, yayla ve şelaleleri ile Düzce, doğa severlerin uğrak noktası. Doğanın içinde, nezih bir ortamda tatil yapmak isteyenler Düzce’deki bungalov evlerine rağbet gösteriyor.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar