Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'NİN TARİHİ VE TURİZMİ EMİTT'DE

Düzce’nin tarihi, kültürel ve turizm potansiyelleri ulusal ve uluslararası platformda Dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’de tanıtılacak.

DÜZCE'NİN TARİHİ VE TURİZMİ EMİTT'DE
9.04.2023 - 11:05
Güncelleme 9.04.2023 - 11:24
Özel Haber

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri kabul edilen ve bu yıl 12-15 Nisan 2023 tarihlerinde 26.’sı düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’e,  Düzce Valiliği,Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ,  Belediye Başkanlığı,  İl Özel İdaresi,  Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile katılım sağlanacak.

TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında, Düzce standı, 7. Hol, 7561 Nolu alanda yer alacak.

Dünya turizm profesyonellerinin aynı platformda yer alacağı fuarın açılış töreni, 12 Nisan 2023 Çarşamba günü saat 11.00’de, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un değerli katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

ICA Group, TUROFED ve TTYD iş ortaklığıyla düzenlenen EMITT Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, TOBB, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları tarafından desteklenmektedir.

Katılımcıların, yerli ve yabancı turizm profesyonelleri ile tanışmasını sağlayan EMITT Fuarı, sektöre yeni iş ve iş birliği olanakları sunan bir iş platformudur. Fuara ülke pavilyonları, tatil yerleri, yaz ve kış turizmi, outdoor turizmi destinasyonları, sağlık ve gastronomi turizmi, oteller, turizm merkezleri, tur operatörleri ve acenteler katılıyor.

12-15 Nisan 2023 tarihlerinde ziyaretçilere açık olacak EMITT Fuarı, ilk iki gününde turizm profesyonellerini, üçüncü ve dördüncü gün ise tatilcileri ağırlayacak. Tatil tüketicileri fuarda seçtikleri destinasyonları inceleyebilecek ve bütçelerine uygun tatil rotalarını, cazip fiyatlarla erken rezervasyon kampanyaları ile ulaşma imkânına sahip olabilecek.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar