Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

43. YILIMIZA DEĞERLİ ÖVGÜLER

42 yılı geride bırakan Gazetemiz, 43. yıldönümünü kutluyor. Bu özel günümüzde Düzce’nin başarılı ve değerli isimleri bizi yalnız bırakmadı. Yıldönümü pastamızı hep birlikte kestik.

10.01.2023 - 11:05
Güncelleme 10.01.2023 - 14:11
Haber Merkezi

43 yıl önce duayen gazeteci Ali Beşer tarafından kurulan gazetemize kutlama ziyaretleri  ve tebrik mesajları devam ediyor.  

Gazetemizin 43. yıl dönümü nedeniyle siyaret gerçekleştiren ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Nurullah Çelebi, Öncü Radyo ve Televizyon Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, KOSGEB İl Müdürü Necdet Yaşar Şahin, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ercan Öztürk, Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, İş Kur Müdürü Ferhat Acar, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Ali Sat, Düzce Tv Yönetim Kurulu Başkan vekili Timur Erdem, Düzce Tv Genel Yayın Yönetmeni Atilla Keskin, Oksijen Tv Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Cingirt, DHA Muhabiri ve Oksijen Medya Haber Müdürü Tezcan Solmaz Düzce Damla Gazetesine uzun yıllar diledi.

NE DEDİLER? 

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı; “Bugün Damla Gazetesinin 43. Kuruluş yıldönümü. Damla Gazetesini Kutluyorum. Nice 43 yıllar diliyorum. Bu haber ve yayın anlayışını bozmadan güzel bir şekilde devamını diliyoruz.”

Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz; “Damla Gazetesinin 43. Yıldönümünde merhum Ali Abiyi de rahmetle anıyorum. Kızı Asu Hanım, oğlu Can bey, diğer kızı Ela Hanım olsun onlara güzel bir miras bırakmış. Nice 43 yıllara diyorum.”

 Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ercan Öztürk; “Şehrimizin köklü eski gazetelerinden Damla Gazetesinin 43. Yılını kutlamak için bir araya geldik. Nice 43 yıllara.”

 İş Kur Müdürü Ferhat Acar; “Damla Gazetesi’nin 43. Yılını kutlarım. Asu Hanım ve diğer çalışanlarına başarılarının devamını dilerim.” 

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Ali Sat; “Düzce’mizin seslerinden birisi olan Düzce Damla Gazetemize nice 43 yıllar diliyorum. Uzun yıllar, sağlık ve başarı diliyorum.”

Düzce Tv Yönetim Kurulu Başkan vekili Timur Erdem; “Nice 43 yıllara. Sağlıklı, iyi haberler yapmaları dileğiyle.”

Düzce Tv Genel Yayın Yönetmeni Atilla Keskin; “Damla gazetemizin 43. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Çalışanlarına başarıla diliyorum.”

Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Nurullah Çelebi; “Damla gazetesi Düzce’mizin sesi, gözü, kulağı olmaya devam etsin. “

Oksijen Tv Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Cingirt; “43 yıl dile kolay. Düzce Damla Gazetesinin 43. Yılını kutluyorum”

DHA Muhabiri ve Oksijen Medya Haber Müdürü Tezcan Solmaz; “43 yıl. Dile kolay. Burada olmak benim gibi bir gazeteci için heyecan verici.  Bir gazetenin kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Öncelikle gazetenin kurucusu Ali Beşer’e Allah’tan rahmet diliyorum. İyi ki böyle bir miras bırakmış. İyi genç gazetecilere bir yol göstermiş. Daha sonra Gazete sahibi Asu Abla’ya ve çalışma arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Nice 43 yıllara. İnşallah çizgisini bozmadan böyle devam eder.”

 

Tebriklerin ardından kesilen 43. Yıl pastası ile kutlama sona erdi.

 
 
 
 
 

Editör: A. Beşer Karpuz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.