Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AÇILIŞI BAKAN YARDIMCISI YAPTI

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, Akçakoca'da güçlendirilme çalışmalarının tamamlandığı Osmaniye İlköğretim Okulu'nun açılışına katıldı.

13.09.2022 - 18:37
Güncelleme 13.09.2022 - 18:39
İHA

Güçlendirilmesi yapılarak, depreme dayanıklı hale getirilen ilkokulun açılışına katılan Şensoy, burada öğrencilerin düzenlediği gösterileri izledi. Etkinlikte konuşan Şensoy, Akçakoca'da 5 okulun güçlendirme çalışması yapıldığını, 3'ünün bittiğini, birinin haftaya, diğerinin ise yakın zamanda biteceğini söyledi.

Tüm çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Şensoy, "Daha önce söz vermiştim. Okul tamamlanınca açılışa geleceğim diyordum. O sözümün tutmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu yıl okullar kapandıktan sonra hazırlıklara başladık. Bu süreci çok yoğun bir şekilde geçirdik. Personel sorununu hallettik. 60 bin temizlik personelini 81 ilimize dağıttık. Çocuklarımız pırıl pırıl okullarına kavuşmuş oldu" dedi.

Konuşmasının ardından Şensoy, öğretmenlerle görüştükten sonra, sınıfları gezerek öğrencilere hediyeler verdi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar