Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HİRA'NIN HAYALİ GERÇEK OLDU

Gölyaka’da yaşayan 13 yaşındaki Hira’nın hayali gerçek oldu. Hira, görüp konuşabilmeyi çok istediği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

HİRA'NIN HAYALİ GERÇEK OLDU
9.08.2022 - 10:56
Güncelleme 9.08.2022 - 11:09
Özel Haber

HAYALİNİ AYŞE KEŞİR GERÇEKLEŞTİRDİ

  Gölyaka’da  yaşayan 13 yaşındaki cam kemik hastası Hira Cinali’nin hayalini AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir gerçekleştirdi.  Hira’yı hayaline kavuşturan  Ayşe Keşir “Bu güzelliğe vesile olmak ayrı bir mutluluk”dedi.    

  TEK İSTEDİĞİ CUMHURBAŞKANI  İLE  GÖRÜŞMEKTİ  

Hira’nın evine gerçekleştirdiği ziyarette kendisinden tek istediğinin Cumhurbaşkanı ile görüşmek olduğunu belirten Ayşe Keşir  “ Hira’yı tanıdığım ilk günden beri tek isteği Cumhurbaşkanımız ile görüşmekti.    Hira ve ailesine gösterdiği ilgi için Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. Bu güzelliğe vesile olmak ayrı bir mutluluk. Yüzün hep gülsün güzel kızım” dedi.

 CUMHURBAŞKANLIĞI SOSYAL  MEDYA HESABINDA  

  Cumhurbaşkanlığı sosyal medya hesaplarından da bu özel ziyaret görüntülendi. Hira’nın hayallelerinin gerçek olduğu buluşmadaki özel an  “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzce'nin Gölyaka ilçesinde yaşayan 13 yaşındaki cam kemik hastası Hira Cinali ile bir araya geldi. ” ifadeleri ile paylaşıldı . ( Haber: Can Beşer) 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar