Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“Borcu 75 Milyon TL’ye İndirdik”

Akçakoca Belediyesi ile eski başkan Cüneyt Yemenici arasındaki borç tartışması sürüyor. Akçakoca Belediyesi’nden yapılan açıklamada Cüneyt Yemenici’den 130 Milyon TL borç ile devralınan Belediyenin 3 yıl içerisinde borcunun 75 Milyon TL’ye indirildiği belirtildi. 

“Borcu 75 Milyon TL’ye İndirdik”
19.04.2022 - 12:26
Haber Merkezi

Eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin Akçakoca Belediyesinin finansal olarak çöktüğüne yönelik sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlara yanıt geldi. 

Akçakoca Belediyesi tarafından yapılan açıklamada 130 Milyon TL’lik borcun 3 yıl içerisinde yeni yatırımlar da yapılarak 75 Milyon TL’ye indirildiği dile getirilerek “Akçakoca Eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin sosyal medya hesaplarından belediyemiz hakkında yapmış olduğu mesnetsiz ve küçük düşürücü açıklamaları Akçakoca’yı ve Akçakoca Belediyesi zan altında bırakmaya yönelik olup Cumhur ittifakına zarar vermektedir.

Umarız ki bu tür talihsiz ve yıpratmaya yönelik açıklamalar tekrar yaşanmaz ,üretken ve yenilikçi olan Akçakoca Belediye’si Karadeniz’in İncisi bu güzide şirin ilçemizi daha güzel yerlere getirmek için çalışmalarımız ilk günkü aşk ile devam etmektedir” denildi.


Editör: C. Karaca