Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TÜGVA Düzce’de Gençlerle Buluşuyor

TÜGVA Düzce İl Temsilcisi Ersoy Mutlu, 3 ayların başlangıcı olan 2 Şubat 2022 Çarşamba günü birbirinden ünlü hocaları Düzce’de ağırlayacaklarını söyledi. TÜGVA’nın milli ruhu güçlü, devlet ve milletine yararlı gençler yetiştirmek için Düzce’de önemli çalışmalar yapacağına işaret eden Mutlu tüm gençleri etkinliklere katılmaya davet etti. 

TÜGVA Düzce’de Gençlerle Buluşuyor
27.01.2022 - 12:47
Haber Merkezi

Mutlu 18 Temmuz Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan Kur’an ziyafeti ve Sohbet programına, İstanbul Maltepe Küçükyalı Camii İmam Hatibi Muhammed Said Sezer, Avlayan Kuran Kursu öğreticisi Mahir Gülbahar, Ayasofya-i Kebir Camii Müezzin Kayyımı Rıdvan Akbaş, Dr. Masum Vanlıoğlu, İstanbul Büyük Çamlıca Camii Müezzin Kayyımı Enes Özsoy ve Cedidiye Camii Müezzin Kayyımı Bayram Çotur’un katılacağının açıkladı.  
 

REŞAT STRİK GELECEK
 

TÜGVA Düzce İl Temsilciliği olarak ünlü isimleri ağırlamaya devam edeceklerini kaydeden Mutlu “3 Mart Perşembe günü saat 19.00’da TRT Belgeselde bir program yapan Reşat Strik konuğumuz olacak” dedi. 
 

ŞUBAT’TAN MAYISA KADAR KAMP
 

Şubat ayı içerisinde bir gençlik kampı organize ettiklerinin de atını çizen Mutlu “4-5-6 Şubat’ta Sakarya Arifiye’de Kent Park’ın içerisinde 40 öğrencinin katılımıyla gençlik kampı organize edeceğiz. Düzce’nin farklı okullarındaki genç kardeşlerimizi Mayıs ayına kadar peyder pey bu kampa dahil edeceğiz” diye konuştu. 
 

‘MİLLİ RUHU GÜÇLÜ GENÇLER İSTİYORUZ’
 

Ersoy mutlu milli ruhu güçlü, devlet ve milletine yararlı gençlerin yetişmesi için çabaladıklarının altını çizerek “Meslek Lisesindeki öğrenciler için her hafta Perşembe günü saat 12.00 ile 13.30 arasında Vakfımızda çorba günü organize ettik. Bu organizasyonda gençlerimizle sohbet etme imkanı buluyoruz. Vakfımız sabah saat 08.30’dan akşam saat 18.00’e kadar açık. Gençler burada internetten faydalanabiliyor, masa tenisi oynayabiliyor, çay içip sohbet edebiliyorlar, satranç oynayabiliyorlar.  15 günde bir sabah namazı akabinde gençlerle Vakıf binamızda çay simit kahvaltı programımız oluyor. Üniversite öğrencileri ile sürekli iletişim halindeyiz” şeklinde açıklama yaptı. (Haber: Elif Varol)


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar