Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Üzerine Sokak Tabelası Düştü

Düzce’nin Kültür Mahallesinde sokak tabelası 6 yaşındaki  kız çocuğunun üzerine  devrildi. 

 Üzerine Sokak Tabelası Düştü
23.04.2022 - 16:19
Güncelleme 24.04.2022 - 20:50
Haber Merkezi

Kültür Mahallesi Bankalar Sokak’ta meydana gelen görünmez kazada bir çocuk yaralandı.  Annesi ile kaldırımda yürüyen  Ö.C. ’nin üzerine sokak tabelası düştü. Kız çocuğu, yaya kaldırımı üzerindeki tabelanın pas tutmuş demir çubuğunun omuzuna düşmesi sonucu yaralandı. Hastanede  tedavisi yapılan Ö.C. ’nin omuzunda ezilmeler oluştu.   

Ö.C.’nin annesi 23 Nisan Çocuk Bayramında yaşadıkları talihsiz kaza nedeniyle çok şaşkın ve üzgün olduklarını belirtti. 

Kızlarının çocuk bayramında eğleneceği bir günde travma yaşadığını belirten Öznur C. “  Kızımızın 23 Nisan günü bu olayı yaşaması bizi çok üzdü. Çok şükür ; kırık yok ve tabela kafasına gelmedi. Ama tam kızımın eğleneceği günde bir travma yaşaması çok canımızı sıktı.  Millet Bahçesindeki yüz boyama etkinliğine gidecektik ama günümüz acil ve karakolda geçti . Bu olay daha feci sonuçlanabilirdi. Başka farklı sokak tabelalarının da durumu bizi korkutuyor . Sokakta güvenle yürüyemeyecek mi evlatlarımız ? Çok şaşkınız ve üzgünüz” dedi. 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar