Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Fidan Dikme ve Bağış Şartıyla Uzlaştılar

Düzce’de bir kişi tehdit ve hakaret iddiasıyla şikayetçi olduğu şahsa uzlaşma yoluyla fidan diktirdi, ayvan koruma derneğine bağış yaptırdı. 

Fidan Dikme ve Bağış Şartıyla Uzlaştılar
6.04.2022 - 11:14
Haber Merkezi

Düzce’ de yaşayan müşteki S.H. kendisine hakaret ve tehditte bulunduğu iddiası ile şüpheli Y.D den şikayetçi oldu. Bunun üzerine şüpheli Y.D hakkında Basit Tehdit ve Hakaret suçlarından soruşturma başlatıldı.

Soruşturma dosyasının Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaşma Bürosuna gönderilmesinin ardından Uzlaştırmacı tarafından müşteki S.H ile görüşme yapıldı. S.H., şüphelinin Düzce Farabi Anadolu Lisesi Okul Bahçesine 5 adet ağaç fidanı dikmesi ve Hayvanları Koruma Derneğine 100 TL bağışta bulunması halinde uzlaşabileceğini belirtti. 

Uzlaştırmacı tarafından yapılan görüşmede şüpheli Y.D bağışta bulunmayı ve fidan dikmeyi kabul etti. Y.D.’nin taahhüdünü yerine getirmesi ile uzlaşma sağlanmış ve her iki taraf açısından meydana gelen uyuşmazlık gönüllü olarak barışçıl yollarla çözüme kavuşmuş oldu.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar