Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CHP’Lİ ÜYELERE TEMEL SİYASET EĞİTİMİ VERİLDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce il binasında üyelere temel siyaset eğitimi İl Başkanlığı ve Düzce Bölge Eğitim Koordinatörü Gamze Munzur tarafından verildi.

6.12.2021 - 13:09
Haber Merkezi

Eğitimde üyeler ÜTSE'nin (Üyelere Temel Siyaset Eğitimi) amacı, partinin ilke ve değerleri, tarihi, tüzüğü, programı, sosyal demokrasi ve iletişim konularında bilgilendirildi. Tarihsel gelişim süreci aktarılarak günümüz koşulları yorumlandı.

ÜTSE'nin CHP Parti okulunun eğitim modüllerinden biri olduğu, üyelerin daha bilinçli ve güçlü bir şekilde vatandaşlarla iletişim kurarak sahada projeler gerçekleştirmesine katkı sağlamayı hedeflediği belirtildi. 

Dersler üyelerin  interaktif katılımı ve proje tasarlamasıyla tamamlandı.
 

"Düzce'yi Sokak Sokak Örgütleyeceğiz. 81 ilde başlattığımız öbek örgütlenmesi çalışmasının amacı, kapısına gidilmedik seçmen bırakmamak" diyen Gamze Munzur'un bu ayki adresi Düzce Merkez ilçe örgütü oldu. Komşunu dinle, onu tanı ve dayanışma içinde ol sloganıyla yola çıkılan eğitimde, CHP Parti Okulu tarafından üye ve gönüllülere verilen eğitimler parti binasında iki gün sürdü. İl Başkanı Semih Cemşit verilen eğitim boyunca örgütün güçlenmesi için bütün süreci organize ederek bu eğitimin, sahada vatandaşla bir arada olma noktasındaki önemine değindi.


Editör: C. Karaca
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.