Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÇOCUKLAR OYUNLARLA EĞLENDİ

Düzce’de Okul Sporları 2023-2024 sezonu İlkokul Fiziksel Etkinlik (İFET) Oyunları Yarışmaları devam ediyor.

ÇOCUKLAR OYUNLARLA EĞLENDİ
27.10.2023 - 22:35
Güncelleme 28.10.2023 - 08:40
Haber Merkezi

Okul Sporları 2023-2024 sezonu İlkokul Fiziksel Etkinlik (İFET) Oyunları Yarışmaları TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda 1,2,3 ve 4. Sınıf seviyelerinde öğrencilerin katılımıyla devam etti.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize ettiği TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda 1,2,3 ve 4. Sınıf seviyelerinde öğrenciler arasında “Geleneksel Çocuk Oyunları” etkinliği düzenlendi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile İl Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın’ın da yakından takip ettiği, öğrencilerin fiziksel ve sosyal gelişimini desteklemek amacıyla gerçekleştirilen İFET-ilkokul fiziksel etkinlik oyunlarına TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda 1300 öğrenci katılım gösterdi.

İFET-ilkokul fiziksel etkinlik oyunları yıl boyunca il ve ilçelerde bulunan ilkokullarda devam edecek olup, sene sonunda başarılı öğrencilerin katılacağı bir şölen ile sona erecek.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar