Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

En büyük engel sevgisizlik

En büyük engel sevgisizlik
4.12.2020 - 08:58

Düzce Özel Eğitim Anaokulu 3 Aralık Dünya Engellire Günü özel bir video hazırladı. Videoda hayatı güzelleştirenin farklılaklar olduğu belirtildi. ?Görmezden gelme, duymazdan gelme,en büyük engel sevgisizliktir? gibi sloganların yer aldığı video büyük beğeni topladı.

Okul yönetiminden yapılan açıklamada engellilerin zorlu yaşam koşullarının üstesinden gelme noktasında desteğe ihtiyacı olduğu belirtilerek ?Unutmayalım ki engellilik birey ve ailesi için zorlu yaşam koşullarını beraberinde getirmekte ve onların yaşadığı sorunlarla baş etmeleri sürecinde bizlere görevler düşmektedir. Bu nedenle her alanda onların yaşamlarını kolaylaştırmak, yılın her günü onları anlamak için her gün birlikte çalışalım. Hoşgörü, sevgi ve saygıyla daha güçlü bir ülkede hep birlikte yaşamı kucaklayalım. Düzce Özel Eğitim Anaokulunun tüm paydaşları olarak biz hep onların yanındayız? denildi. Haber: Elif Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar