Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İsmetpaşa İhalesi 12 Ocak’ta Yapılacak

Düzce İl Özel İdaresi 24 derslikli İsmetpaşa Ortaokulu ve kapalı spor salonu yapımı için ihale düzenliyor. Mimarisi eski Düzce Lisesi’ni andıracak olan okul ile birlikte merkezdeki okullardan biri daha şehir dışına taşınacak.

İsmetpaşa İhalesi 12 Ocak’ta Yapılacak
20.12.2021 - 12:09
Haber Merkezi

Darıcı mahallesine inşa edilecek 24 derslikli İsmetpaşa Ortaokulu ve kapalı spor salonu için ilk adım atılıyor. Özel idare 12 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 11.00’de Encümen toplantı salonunda ihaleyi başlatacak.

İşin 1 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanması planlanıyor.

Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilecek. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunlu olacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecekler. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.

İhalede, işin tamamı için teklif verilecek.

İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler. İhalede elektronik eksiltme yapılmayacak.

Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günü olacak. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek

İhale ile ilgili detaylar için tıklayınız


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar