Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI İÇİN EĞİTİYORLAR

Düzce Emniyet Müdürlüğü ekipleri siber suçlarla mücadele konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, güvenli ve bilinçli internet kullanımı için eğitimler düzenleyerek öğrencilere “SİBERAY”ı anlatıyor.

GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI İÇİN EĞİTİYORLAR
29.10.2023 - 10:32
Güncelleme 29.10.2023 - 11:16
Haber Merkezi

Siberay, Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı bünyesinde Ocak 2020'de teknoloji bağımlılığı ve siber zorbalığın önüne geçmek, güvenli ve bilinçli internet kullanımını sağlamak amacıyla kuruldu.

Düzce Emniyet Müdürlüğü koordinesinde suç önleme ve bilgilendirme faaliyetleri kapsamında Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 75 öğrenciye Fatih İlkokulunda “Trafik Dedektifleri” eğitimi verildi. 

Ayrıca Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü 117 öğrenci ve 6 öğretmene Düzce Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde “SİBERAY”ı anlatıldı.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar