Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖĞRENCİLERE SEMİNER DÜZENLENDİ

“Evvel Zaman İzinde” masal projesi kapsamında, Masal Atölyeleri’ni öğrenciler ve okullarla buluşturmaya devam eden Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ‘Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi’ seminerinin ilkini, Akşemsettin Ortaokulu 6-7. sınıf öğrencilerine yönelik düzenledi.

ÖĞRENCİLERE SEMİNER DÜZENLENDİ
6.05.2023 - 14:15
Haber Merkezi

Seminer, Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Seda Çavuş’un katılımıyla gerçekleştirildi.
Etkinlikte “Sülün Osman” masalını anlatan Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Seda Çavuş, öğrenciler tarafından ilgi ve beğeniyle takip edildi.

Masal sonrasında masal anlatıcılığıyla ilgili önemli bilgiler paylaşan ve öğrencilerle söyleşi gerçekleştiren Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Seda Çavuş, masal ve hikayenin gizemli, eğitici ve öğretici yönleri hakkında interaktif bir programa imza attı.

Program sonunda, Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Seda Çavuş; Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Proje Koordinatörü Özge Çeltek’e, Akşemsettin Ortaokulu Müdürü Orkun Erdoğan’a teşekkür ederek projenin başarılı olmasını temenni etti.
“Evvel Zaman İzinde” masal projesi ile masalların eğitimsel ve kültürel işlevi konusunda farkındalık geliştirilmesi, çocukların bilişsel ve dilsel gelişimine katkı sağlanması amaçlanıyor. 


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar