Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İKİ ÜNİVERSİTE HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞLERİNDE BULUNDULAR

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’i; Çad Melik Faysal Üniversitesi (University Of Roi Faysal) Rektör Yardımcısı olan ve daha önce Milletvekili, Eski Ziraat Bakanı ve Eski Yüksek Eğitimden Sorumlu Bakan olarak görev yapan Prof. Dr. Khadidja Hassaballah Hamid ile Eski Milletvekili ve Eski Çad Türk Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Üyesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Issaka Issa Youssouf ziyaret etti.

İKİ ÜNİVERSİTE HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞLERİNDE BULUNDULAR
3.05.2023 - 17:47
Haber Merkezi

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarete; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Genel Sekreter Nihat Yıldız, Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Abdurrahim Aydın ile Eski Çad TİKA PKO (Program Koordinasyon Ofisi) personeli Erhan Vargün de eşlik etti.

Düzce Üniversitesi çalışmaları hakkında bilgi alan misafir heyet, iki üniversite ile birlikte yapılabilecek iş birlikleri hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, yapılabilecek iş birliklerine her zaman hazır olduğunu ifade ederek, öğrenci değişimi ile çevre, sağlık ve ziraat alanlarındaki iş birliklerin her iki ülke ve üniversite için verimli olacağını söyledi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar