Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AÇILIŞA DAVET ETTİLER

Düzce’de faaliyetlerini sürdüren Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Talha Aydoğan ve Öğretmenler Ayşe Sinem Akar ile Nurserde Duru, okulun yürütmekte olduğu Tübitak 4008 Özel Gereksinimli Bireylere Yönelik Kapsayıcı Toplum Uygulamaları projesinin açılışına davet etmek üzere Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler.

AÇILIŞA DAVET ETTİLER
27.04.2023 - 11:35
Güncelleme 27.04.2023 - 13:24
Haber Merkezi

Ziyaret programında Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ın yanı sıra, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, Meclis Başkanı Tanju Acar ve Meclis Üyesi Hasan Mutlu hazır bulundu. 

Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Talha Aydoğan, Tübitak 4008 Özel Gereksinimli Bireylere Yönelik Kapsayıcı Toplum Uygulamaları kapsamında okul tarafından hazırlanan ve Tübitak tarafından desteklenen “Sürdürülebilir Bahçe Temelli Eğitim Uygulamalarının OSB’li Bireylerde ve Onların Ebeveynleri Üzerine Etkilerinin Değerlendirilmesi ve İçerik Oluşturulması” konulu proje ile Düzce’ye önemli bir kazanım sağladıklarını belirtti.

Aydoğan, 2 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan açılış programına Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini ve meclisini de davet etti. 

Programda konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, sosyal sorumluluk projelerine önem verd


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar