Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“ÇOCUKLAR VE GENÇLER ÜLKELERİNİ DAHA ÇOK SEVECEK”

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Talih Özcan Anıtpark meydanında düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerine katıldı.

“ÇOCUKLAR VE GENÇLER ÜLKELERİNİ DAHA ÇOK SEVECEK”
23.04.2023 - 11:42
Özel Haber

 Özcan Türkiye’yi çocuk ve gençler için yaşanabilir bir ülke haline getirmeyi hedeflediklerini söyleyerek “Çocuklar ve gençler ülkelerini daha çok sevecek” dedi.

Millet İttifakı Düzce 1’inci Sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, Türkiye’nin geleceğini çocuklar ve gençlerin inşa edeceğini ifade ederek “Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyetimizi geleceğimizin teminatı olan çocuklara emanet etmiş ve bu anlamlı günü çok sevdiği çocuklara bayram olarak hediye etmiştir. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 103. Kuruluş yıl dönümünü ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi. 

Talih Özcan, 14 Mayıs seçimlerinin çocuk ve gençler için de büyük bir önem taşıdığına dikkat çekerek “Biz bu memleketimizi çocuk ve gençlerimiz için yaşanabilir, huzurlu bir ülke haline getirmek istiyoruz. Bunun için Ortak Mutabakat Metni’nde çocuk ve gençlere ilişkin projelerimizi hazırladık. Hazırladığımız program ile bu ülkenin çocukları ve gençleri ülkelerini daha çok sevecek, ülkelerini terk etmeden bu ülke için çalışacaklar” diye konuştu.

 

HABER: E.YILMAZ


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar