Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İKİNCİ OTURUM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü ve Güncel Sanat Arşivi iş birliği ile düzenlenen “Sanat Projeleri Yazımı ve Başvuru Süreçleri” seminerinin ikinci oturumunda Güncel Sanat Arşivi Kurucusu ve Proje uzmanı Burçin Nilay Kalınbayrak, bilgi ve deneyimlerini anlattı.

İKİNCİ OTURUM GERÇEKLEŞTİRİLDİ
31.03.2023 - 11:20
Haber Merkezi

Çevrim içi olarak gerçekleştirilen seminere; Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Açelya B. Gönüllü, Resim Bölümü Başkanı Doç. Dr. Lütfi Özden, bölüm öğretim elemanları, Düzce Üniversitesi öğrencileri ile farklı üniversitelerden öğretim elemanları ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Seniha Ünay Selçuk moderatörlüğünde gerçekleştirilen programda, projelerin başvuru süreçlerini örnekler üzerinden anlatan Burçin Nilay Kalınbayrak; birinci oturumda bahsedilen sanat projeleri ile ilgili hazırlanan dosyaların nasıl bir başvuru süreciyle tamamlanabileceğini anlattı.

Kişisel deneyim, sanatsal tecrübeye dair bilgilerin yanı sıra uygun destek programlarını; bu programların başvurucu sürecinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve önemli kriterleri katılımcılarla paylaşan Kalınbayrak, proje başvurusuna uygun iki örneği de katılımcılarla paylaştı. Katılımcılardan gelen soruları da yanıtlayan Güncel Sanat Arşivi Kurucusu ve Proje uzmanı Burçin Nilay Kalınbayrak, kendisine bu fırsatı verenlere teşekkür ederek sunumunu sonlandırdı.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar