Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KARİYER GELİŞTİRME UYGULAMASI DEVAM EDİYOR

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen ‘‘Daha Yaşanabilir Bir Gelecek İçin Gönlünü Ver!” başlıklı program, çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

KARİYER GELİŞTİRME UYGULAMASI DEVAM EDİYOR
31.03.2023 - 09:58
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi Öğr. Gör. Yasemin Olğaç Akar’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen programda; Düzce Üniversitesi Dr. Engin Pak Cumayeri Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi ve TEMA Vakfı Düzce İl Temsilcisi Oğuzhan Kendirli; TEMA Vakfı’ndan, Düzce ili kapsamında TEMA Vakfı olarak yapılan çalışmalardan ve gönüllülükten bahsetti.

Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Kendirli; TEMA Vakfı tarafından gerçekleştirilen A. Nihat Gökyiğit Biyolojik Çeşitlilik Projesi, Sıfır Atık Eğitim Projesi, Evimiz Dünya Projesi, Doğa Kaşifi Projesi, İklim Değişikliği Eğitim ve Farkındalık Projesi, Su Kardeşliği Projesi, Doğayı Keşfediyorum Projesi, Fıstığımız Bol Olsun Projesi, Her Dem Toprak İçin Projesi, Zeytin Tarımı Yapılan Alanlarda Örtü Bitkisi Yetiştiriciliğinin Yaygınlaştırılması: Akhisar Örneği Projesi ile Doğa Eğitim Programları kapsamında yapılan faaliyetlerle ilgili detaylı bilgiler aktardı.

TEMA Vakfı’nın gücünü gönüllülerinden aldığını söyleyen Kendirli, örgütlenme ve gönüllü kazanma çalışmalarından ve gönüllülerle birlikte gerçekleştirdikleri projelerden söz etti. Düzce Üniversitesi Genç Tema Topluluğu ile destek amaçlı okullara sağlanan eğitim programlarından, ağaçlandırma çalışmalarından, çevre temizliği ve sosyal çalışmalardan bilgiler de paylaşan Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Kendirli, Genç Tema Topluluğu olarak sadece kampüste değil, Düzce’nin her yerinde görev aldıklarını sözlerine ekledi.

Düzce ili kapsamında, eğitim programları, savunuculuk çalışmaları, ağaçlandırma çalışmaları ve gönüllü kazanımları konusunda çalışmalar yürütüldüğünü ifade eden Kendirli, Düzce’de çevre anlamında yaşanılan sorunlar hakkında da detaylı değerlendirmelerde bulundu.

TEMA Vakfı’nın doğaya zarar verebilecek tüm durumlarla mücadele ettiğini vurgulayan Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Kendirli, katılımcılardan gelen soruları yanıtlayarak konuşmasını sonlandırdı.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar