Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KYK YURT ÜCRETİ AÇIKLAMASI

Bakan Kasapoğlu, boşaltılan KYK yurtlarında kalan öğrencilere borç çıkarıldığı iddialarına ilişkin "Herhangi bir ücret ödemeleri söz konusu değildir" açıklamasında bulundu.

KYK YURT ÜCRETİ AÇIKLAMASI
23.02.2023 - 14:50
Haber Merkezi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, şubat ayında ve bahar yarıyılında Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) yurtlarından ayrılan üniversite öğrencilerinin herhangi bir yurt ücreti ödemelerinin söz konusu olmadığını bildirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, GSB yurtlarının depremzedelere tahsis edilmesinin ardından yurt ücretlerine ilişkin açıklamada bulundu.

Bakan Kasapoğlu, şubat ayında ve bahar yarıyılında GSB yurtlarından ayrılan üniversite öğrencilerinin herhangi bir ücret ödemelerinin söz konusu olmadığını açıkladı.

"ÖDEME YAPMAYACAKLARDIR"

Bakan Kasapoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Yurt ücretlerine ilişkin şubat ayında ve bahar yarıyılında yurtta kalmayan öğrencilerimizin elbette herhangi bir ücret ödemeleri söz konusu değildir. Deprem illerinden öğrencilerimiz ise yurtta kalsalar dahi ödeme yapmayacaklardır” ifadelerini kullandı.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar