Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"OYUNLA İYİLEŞİYORUM"

Düzce Üniversitesi depremden etkilenen çocukların hayata daha hızlı adapte olabilmeleri için “Oyunla İyileşiyorum” kampanyası başlattı. Kampanyaya katılmak isteyenler kullanılmamış oyuncakları ve eğitim materyallerini Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi adresine kargo ile veya elden ulaştırabilecek.

"OYUNLA İYİLEŞİYORUM"
17.02.2023 - 13:34
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi’nden yapılan açıklamada kampanyaya destek istenerek “Depremden etkilenen çocuklarımızın oyunla iyileşebilmeleri için desteklerinizi bekliyoruz. Çocuklarınızın psikolojik açıdan yaşadıkları bu durumu en az zararla atlatmalarını sağlamak, yaşamla ilişkilerini güçlendirmek, oyun ihtiyaçlarını karşılamak için eğitsel malzemeler, oyuncak ve kitap bağışında bulunabilirsiniz” denildi.

Yardımların Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi adresine kargo ile veya elden ulaştırılabileceği, kullanılmış oyuncaklar kabul edilmeyeceği vurgulandı. 

Kampanyaya kabul edilebilecek malzemeler şöyle sıralandı: “Top, silgi, ucu küt makas, evcilik ve tamir setleri, boya, yapboz, ıslak mendil, kağıt resim defteri, kalem, oyuncak, kutu ve kart oyunları, mum yapıştırıcı.”


Editör: D. GAZETESİ