Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"SİZİ EN İYİ BİZ ANLARIZ" DEDİLER

Depremzedeler için Turgut Özal Anadolu Lisesi ve Düzce Özel Can Gündüz Bakımevi tarafından ortaklaşa “Sizi En İyi Biz Anlarız” sloganıyla büyük bir yardım kampanyası başlatıldı. Kampanyaya katılan lise öğrencileri hala hasarlı okul binalarına giremediklerini hatırlatarak “Kalbimiz onlarla. Acıları bizim acımızdır” dediler.

13.02.2023 - 20:34
Güncelleme 13.02.2023 - 21:02
Haber Merkezi

23 Kasım 2022 tarihinde meydana gelen Düzce depreminde binası hasar alan Turgut Özal Anadolu Lisesi öğretmen, öğrenci, veli ve mezunları, Düzce Özel Can Gündüz Bakımevi velileri ile birlikte, merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerde zarar gören afetzedeler için yardım kampanyası düzenledi. 

Soba, yakacak ve temel ihtiyaç maddelerinden oluşan 3 TIR dolusu malzeme deprem bölgesine gönderildi. 
Kampanyaya destek veren öğrenciler Düzce’nin daha önce benzer acıları yaşadığını belirterek “Daha önce biz aynı sıkıntıları yaşadık, onların acısını en iyi biz anlarız ki halen okul binamız hasarlı. Başka bir okulda eğitim-öğretime devam ediyoruz. İşte bu nedenle tüm depremzedelere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Kalbimiz onlarla. Acıları bizim acımızdır. Bu sebeple elimizden geldiğince yardım etmeye çalıştık. Umarız bir faydamız dokunur.” dediler.

Haber: Elif Varol


Editör: D. Karpuz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar