Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ANALİZ SONUÇLARI BEKLENİYOR

Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, depremde hasar alan 4 okulun akıbeti ile ilgili gazetemize özel açıklamalarda bulundu.

ANALİZ SONUÇLARI BEKLENİYOR
3.02.2023 - 10:52
Güncelleme 3.02.2023 - 10:54
Özel Haber
1

Kırbaç, analiz sonuçlarının yaklaşık 1 hafta sonra çıkacağını belirtti. Sonuçlar doğrultusunda Bakanlığın okulların yıkım yada tadilatı ile ilgili net kararı vereceğini söyleyen Kırbaç “Amacımız çocuklarımıza güvenli bir eğitim ortamı sunmak” dedi. 

Kırbaç şöyle devam etti: “Yeni dönem başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra performans analiz sonuçlarının elimize geçeceğini düşünüyoruz. Analiz sonuçları çıktığında Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat Emlak Genel Müdürlüğü’ne bu sonuçları sunacağız. Onların değerlendirmeleri neticesinde tadilat yada yıkım yapılacak.” 

Tamer Kırbaç, çok detaylı bir analiz gerçekleştirdiklerinin altını çizerek “Çok detaylı bir analiz gerçekleştiriyoruz. Amacımız hiçbir tartışmaya ve soru işaretine mahal vermeyecek şekilde bu işi sonuçlandırmak.

Çocuklarımızın güvenliği bizim için her şeyden önemli. Mevcut durumda da zaten çocukların güvende eğitim almalarını sağladık. Analiz sonuçlarına göre 4 okul ile ilgili nihai karar verilecek” dedi. 

Haber: Elif Varol


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Burcu Ar
    Burcu Ar
    4.02.2023 01:01

    Gerek bu okulların akıbeti gerekse eğitim konusundaki basiretsizliklerle ilgili kurum yönetici siyasetçi herkesin taşın altına elini bi koyma zamanı geldi de geçiyor. Bakalım bu konuya ne zaman kimler ilgi çekecek.

Resmi İlanlar