Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"AKLIM OYUNLARDA" İÇİN İMZALAR ATILDI

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında “Aklım Oyunlarda” Projesi imzalandı.

"AKLIM OYUNLARDA" İÇİN İMZALAR ATILDI
19.01.2023 - 10:21
Haber Merkezi

Adalet Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan protokol çerçevesinde, tutuklu, hükümlü ve yükümlüler sosyal, kültürel, sportif faaliyetler ile gönüllülük faaliyetlerine, projelere, eğitimlere ve kurslara katılacak.

Çocuk ve genç yükümlüler Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı il spor merkezleri, spor kulüpleri, gençlik merkezleri ile projeler, eğitimler, kurslar gibi faaliyetlerden yararlanacak. 

Proje Düzce’de denetimli serbestlik tedbiri altında olan 18-30 yaş arasındaki genç yükümlüleri hedef alıyor. Proje sonunda katılımcıların bağımlılık konusunda bilgilenip bilinçlenmelerinin yanında, on farklı oyunu öğrenmiş olmaları ve serbest zamanlarını doğru bir şekilde geçirmeleri hedefleniyor. 
(Haber Merkezi)


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar