Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"EN BÜYÜK HATA KENDİNİ HATASIZ SANMAK"

Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü Öğr. Gör. Dr. Şenol Şirin’in moderatörlüğünde düzenlenen “Geleneksel Mezun/Öğrenci Buluşmaları” etkinliğinin ikincisi, çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

"EN BÜYÜK HATA KENDİNİ HATASIZ SANMAK"
14.01.2023 - 11:00
Güncelleme 14.01.2023 - 12:48
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü mezun öğrencisi Samed Kaya’nın konuşmacı olarak yer aldığı ve katılımın yüksek olduğu söyleşide, asla vazgeçmeden azimle çalışmanın önemi vurgulandı. 

Başarı hikayelerinin paylaşıldığı Geleneksel Mezun/Öğrenci Buluşmaları etkinliğinde, hatalardan ders alınması gerektiği de ifade edildi.  Hatanın insanın gelişmesindeki rolünden bahsedildiği programda, Yunus Emre’nin “Hiç hata yapmayan insan, hiçbir şey yapmayan insandır. Ve hayatta en büyük hata, kendini hatasız sanmaktır.” dizeleri katılımcılarla paylaşıldı. 

Programı ilgiyle takip eden öğrencilerin sorularını cevaplayan Samed Kaya’ya program sonunda teşekkür belgesi takdim edildi.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar