Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BAŞARILARINI ŞÖLEN İLE KUTLAYACAKLAR

Okul Sporları 2022-2023 sezonu İlkokul Fiziksel Etkinlik (İFET) Oyunları Yarışmaları Uzun Mustafa İlkokulu’nda 1,2,3 ve 4. Sınıf seviyelerinde öğrencilerin katılımıyla başladı.

BAŞARILARINI ŞÖLEN İLE KUTLAYACAKLAR
5.01.2023 - 13:16
Haber Merkezi

Oyunlar il ve ilçelerde bulunan ilkokullarda devam edecek. Sene sonunda başarılı öğrencilerin katılacağı bir şölen yapılacak.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize ettiği Uzun Mustafa İlkokulu’nda Okul Müdürü, Öğretmenler ve gönüllü gençlerin katılımıyla; 1,2,3 ve 4. Sınıf seviyelerinde öğrenciler arasında “Geleneksel Çocuk Oyunları” etkinliği düzenlendi.  

Öğrencilerin fiziksel ve sosyal gelişimini desteklemek amacıyla gerçekleştirilen İFET-ilkokul fiziksel etkinlik oyunlarına Uzun Mustafa İlkokulu’nda 250 öğrenci katılım gösterdi.
İFET-ilkokul fiziksel etkinlik oyunları yıl boyunca il ve ilçelerde bulunan ilkokullarda devam edecek. Sene sonunda başarılı öğrencilerin katılacağı bir şölen yapılacak.


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.