Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE OYUN OYNADILAR

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’ni ziyaret eden Düzce Çalıcuma İlkokulu öğrencileri, fakülte öğrencileri ile birlikte Türk geleneksel oyunları oynadı.

ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE OYUN OYNADILAR
4.01.2023 - 17:00
Haber Merkezi

Öğr. Gör. Dr. Pelin Ustaoğlu Hoşver’in gözetimindeki Uygulamalı Eğitsel Oyunlar dersine katılan minik öğrenciler, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü 4. sınıf öğrencileri ile birlikte Türk tarihinde ve kültüründe önemli bir yer tutan geleneksel oyunları oynayarak, öğrenmenin tadını çıkardılar.

Oldukça mutlu gözüken Düzce Çalıcuma İlkokulu öğrencilerine; Okul Müdürü Olgun Polat ve Sınıf Öğretmeni Ahmet Okur eşlik etti. Kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı memnun olduklarını dile getiren misafir öğretmenler, yaptıkları için Öğr. Gör. Dr. Pelin Ustaoğlu Hoşver’e ve Düzce Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesi öğrencilerine teşekkür etti.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.