Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ANKETİMİZDE HEYECAN DORUKTA

Gazeteniz Damla’nın her yıl geleneksel olarak yaptığı “Düzce’de Yılın Sporcusu” anketimize ilgi her geçen gün artıyor. Rekor sayıda oylamanın yapıldığı anketimizde gazetemizde yayınlanan formlarda gelmeye başladı.

ANKETİMİZDE HEYECAN DORUKTA
3.01.2023 - 15:00
Güncelleme 3.01.2023 - 14:56
Haber Merkezi

ARKADAŞLARINI DESTEKLİYORLAR

Yılın sporcusu  Anketimize  Düzce Üniversitesi  öğrencileri arkadaşlarına destek vermek amacıyla sosyal medya üzerinden paylaşım yapıyor.

FEDERASYONLAR SPORCULARINA DESTEK OLUYOR

Yılın sporcusu adaylarına sporcuların Federasyonları sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak  adaylarına oy istiyor. Federasyonlar arası rekabet önceki yıllarda da rekor sayıda katılım olmasını sağlamıştı.

İŞTE YILIN SPORCUSU ADAYLARIMIZ VE 2022 BAŞARILARI

ASLI DELİBAL -MEZUN

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu Aslı Delibal 2022 yılında karate branşında kata dalında Dünya şampiyonu oldu ve istiklal marşımızı çaldırdı.

BEDİA TAÇYILDIZ-MEZUN

Kariyerinde 5 Dünya, 5 Avrupa ,sayısız Türkiye ve özel turnuva şampiyonluğu bulunan Bedia Taçyıldız Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakultesi mezunu ve müsabakalara Düzce Akspor kulübü adına katılıyor. Taçcyıldız 2022 yılı içinde Muay Thai dalında ve Kick Boks kategorisinde Dünya şampiyonu oldu.

BURAK DENİZ –ÖĞRENCİ

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi olan Burak Deniz 2022 yılında Antalya’da düzenlenen 43. Dünya bilek güreşi şampiyonasında U21-85 kg. sağ v e sol kolda  Dünya şampiyonu oldu.

EMİNE ÇAKMAK-ÖĞRENCİ

Emine Çakmak’ta Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri öğrencisi. 2022 yılında 53 kiloda  güreşte Dünya Üniversiteler şampiyonasında altın madalya kazandı.

HASAN ÇETİN –ÖĞRENCİ

Muay Thai dalında 2022 yılında 86. Kg’da Avrupa şampiyonu olan Hasan Çetin halen  Düzce Üniversitesi öğrencisi.

NURAY LEVENT (GÜNGÖR) –ÖĞRENCİ

Düzce’nin halterdeki altın kızı Nuray Güngör  2022 yılında başarılarına devam etti. Damla okurları tarafından daha önce 2 Kez Düzce’de yılın sporcusu seçilen Nuray Güngör Avrupa şampiyonasında 1 altın ve 2 gümüş, İslami oyunlarda 2 altın madalya kazandı ve 2022 yılının en başarılı haltercisi oldu. Nuray Güngör halen Düzce Üniversitesi Spor Bilimlerinde öğrenci.

SON GÜN 5 OCAK

Yılın sporcusu anketimize katılmak isteyen okurlarımız gazetemizde yer alan formlarını 5 Ocak 2023 tarihine kadar göndermek zorunda. İnternet sitemizde oy verme işlemi de 5 Ocak 2023 tarihinde sona erecek.


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar