Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ARSAL ÖĞRENCİLERİ MESLEĞİ ERBABINDAN DİNLEDİ

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından lise öğrencileri için başlatılan Geleceğe Dair Bir Fikir projesi çerçevesinde öğrenciler meslekleri ilgililerinden dinlerken, son tanıtılan meslek Avukatlık oldu.

ARSAL ÖĞRENCİLERİ MESLEĞİ ERBABINDAN DİNLEDİ
28.12.2022 - 15:18
Güncelleme 28.12.2022 - 15:19
Haber Merkezi

Düzce’de lise öğrencilerin meslek tercihlerini doğru yapabilmeleri için Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Geleceğe dair bir fikir projesi başlatıldı. Proje çerçevesinde il merkezinde bulunan liselere gidilerek kariyer günleri yapılacak. Öğrenciler meslekleri alanında ilgili kişilerden detaylı bir şekilde öğrenebilecek.

Bu çerçevede eğitimin ilki Arsal Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi. Okulun son sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen programa Avukat Recep Albayrak katılım sağladı. Avukatlık ile ilgili bildiklerini ve avukatlık mesleği ile ilgili bilgiler aktaran Albayrak, öğrencilerin bu mesleği neden tercih etmesi gerektiğini de detaylı bir şekilde anlattı.


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.