Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE ÜNİVERSİTESİNDEN 6 ADAY

Gazeteniz Damla’nın her yıl geleneksel olarak yaptığı “Düzce’de Yılın Sporcusu” anketimize 2022 yılında Düzce Üniversitesi öğrencileri damga vurdu. Gazetemiz spor servisi tarafından 2022 yılının en başarılı sporcuları olarak aday gösterilen 6 isimde Düzce Üniversitesi öğrencisi.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİNDEN 6 ADAY
22.11.2022 - 09:00
Güncelleme 21.12.2022 - 17:45
Haber Merkezi

ÜNİVERTİSE ÖĞRENCİLERİ OY KULLANIYOR

Yılın sporcusu anketimize gerek gazetemizde yer alan formla ve gerekse internet sitemizde yer alan linkle rekor sayıda katılım oluyor. Anketimize Düzce Üniversitesi öğrencileri arkadaşlarına destek vermek amacıyla sosyal medya üzerinden paylaşım yapıyor.

FEDERASYONLAR SPORCULARINA DESTEK OLUYOR

Yılın sporcusu adaylarına sporcuların Federasyonları sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak adaylarına oy istiyor. Federasyonlar arası rekabet önceki yıllarda da rekor sayıda katılım olmasını sağlamıştı.

DÜZCE ÜNİVERTİSESİ MEZUNLARI VE ÖĞRENCİLERİ

2022 yılında Düzce’de yılın sporcu anketimizde yer alan isimleri alfabetik olarak bir kez daha sizlere tanıtıyoruz.

ASLI DELİBAL -MEZUN

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu Aslı Delibal 2022 yılında karate branşında kata dalında Dünya şampiyonu oldu ve istiklal marşımızı çaldırdı.

BEDİA TAÇYILDIZ-MEZUN

Kariyerinde 5 Dünya, 5 Avrupa ,sayısız Türkiye ve özel turnuva şampiyonluğu bulunan Bedia Taçyıldız Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakultesi mezunu ve müsabakalara Düzce Akspor kulübü adına katılıyor. Taçcyıldız 2022 yılı içinde Muay Thai dalında ve Kick Boks kategorisinde Dünya şampiyonu oldu.

BURAK DENİZ –ÖĞRENCİ

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi olan Burak Deniz 2022 yılında Antalya’da düzenlenen 43. Dünya bilek güreşi şampiyonasında U21-85 kg. sağ v e sol kolda Dünya şampiyonu oldu.

EMİNE ÇAKMAK-ÖĞRENCİ

Emine Çakmak’ta Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri öğrencisi. 2022 yılında 53 kiloda güreşte Dünya Üniversiteler şampiyonasında altın madalya kazandı.

HASAN ÇETİN –ÖĞRENCİ

Muay Thai dalında 2022 yılında 86. Kg’da Avrupa şampiyonu olan Hasan Çetin halen Düzce Üniversitesi öğrencisi.

NURAY LEVENT (GÜNGÖR) –ÖĞRENCİ

Düzce’nin halterdeki altın kızı Nuray Güngör 2022 yılında başarılarına devam etti. Damla okurları tarafından daha önce 2 Kez Düzce’de yılın sporcusu seçilen Nuray Güngör Avrupa şampiyonasında 1 altın ve 2 gümüş, İslami oyunlarda 2 altın madalya kazandı ve 2022 yılının en başarılı haltercisi oldu. Nuray Güngör halen Düzce Üniversitesi Spor Bilimlerinde öğrenci.

SON GÜN 5 OCAK

Yılın sporcusu anketimize katılmak isteyen okurlarımız gazetemizde yer alan formlarını 5 Ocak 2023 tarihine kadar göndermek zorunda. İnternet sitemizde oy verme işlemi de 5 Ocak 2023 tarihinde sona erecek.


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.