Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AMAÇ KAZALARIN ÖNÜNE GEÇMEK

Düzce Valisi Cevdet Atay, Kırsal alanlar ve yollarda trafik kazalarının önlenmesine yönelik değerlendirme yapmak ve çözüm önerileri geliştirmek amacıyla, Jandarma Genel Komutanlığı tarafından koordine edilen, "Güvenli Trafik, Güvenli Tarım" sempozyumuna katıldı.

AMAÇ KAZALARIN ÖNÜNE GEÇMEK
13.12.2022 - 14:59
Haber Merkezi

Atay  İçişleri Bakanlığı himayesinde ve Jandarma Genel Komutanlığı ev sahipliğinde İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’un başkanlığında 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen “Güvenli Trafik, Güvenli Tarım” sempozyumuna katılım sağladı.


Kamuoyunda farkındalık oluşturmak amacıyla “Önlem Al, Hayatta Kal” mottosuyla düzenlenen “Güvenli Trafik, Güvenli Tarım” sempozyumunda ilgili Bakanlıklar arasında iş birliği protokolü imzalandı.
Sempozyumda Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığınca hazırlanan sempozyum içeriğine uygun kısa film ve kamu spotu izlendi. Daha sonra trafik kazalarının önlenmesine yönelik kampanyalara destek veren kurum ve kuruluş temsilcilerine plaket ve teşekkür belgeleri takdim edildi.

Video konferans yöntemiyle İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’un katılımıyla 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen “Güvenli Trafik, Güvenli Tarım” sempozyumuna Vali Atay’ın yanı sıra İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kılıç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar