Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AZMİMİLLİ’Lİ ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi ve Spor Müdürlüğü depremden olumsuz etkilenen çocuklar için kolları sıvadı. Azmimilli İlkokulu öğrencileri belediye ekiplerinin düzenlediği etkinlikte gönüllerince eğlendi, depremi unuttu.

13.12.2022 - 13:50
Güncelleme 13.12.2022 - 13:56
Özel Haber

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi ve Spor Müdürlüğü tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen etkinliklerle ilkokul çağındaki çocuklara psikolojik destek sağlanıyor. Çocuklar hazırlanan parkurlarla, zumba, yüz boyama, müzik, dans ve karaoke ile keyifli 2 saat geçiriyor. Depremin olumsuz izlerinden uzaklaşıyor.

Azmimilli İlköğretim okulu öğrencileri de belediye ekiplerinin hazırladığı programda doyasıya eğlendi. Hareketli müzikler eşliğinde dans eden çocuklar, yüz boya etkinliğine de yoğun ilgi gösterdi.

Programın bugün Uzunmustafa İlkokulu’nda Cuma günü ise Yunusemre İlkokulu’nda süreceği öğrenildi. Yunusemre İlkokulu’nda binaları hasar gören Işık İlkokulu öğrencileri de eğitim alıyor.


Editör: E. Varol
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar