Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SAĞLIK BAKANLIĞI DÜZCE'YE SÜREKLİ İŞÇİ ALACAK

Sağlık Bakanlığı Düzce’deki tesislerde görevlendirilmek üzere 57 sürekli işçi alacak.

SAĞLIK BAKANLIĞI DÜZCE'YE SÜREKLİ İŞÇİ ALACAK
28.11.2022 - 13:33
Haber Merkezi

    4857 sayılı İş Kanunu ile meskur kanuna dayanarak çıkarılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere ülke genelinde toplam 11 bin 317 sürekli işçi alımı yapacak.

 

    Adaylar ilanları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) https://esube.iskur.gov.tr/ adresinden ulaşabilecek. Başvurular İŞKUR üzerinden 28 Kasım 2022 - 2 Aralık 2022 tarihleri arasında elektronik kullanıcı girişi yapılarak alınacak. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemine kayıtlı olan adresler dikkate alınacak. Her aday ilan edilen kadrolardan yalnızca bir iş yeri ve bir mesleğe başvuru yapabilecek.

   

    Düzce için belirlenen kadrolar, meslek ve kadro sayısına göre şöyle;
    2 ısıtma ve sıhhi tesisatçı, 1 bilgisayar ve sistem kurulum bakım onarım ve arıza giderme elemanı, 2 inşaat boyacısı, 1 biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı, 28 temizlik görevlisi, 3 hasta karşılama ve yönlendirme görevlisi, 1 marangoz, 5 klinik destek elemanı, 11 özel güvenlik, 3 elektrikçi olmak üzere toplam 57 sürekli işçi alınacak.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar